Лизгачки Горилапад 147-32, Тркалезни Нелизгачки Држачи За Мебел, Високо Квалитетно Држење На Подот и Комплет За Заштита од 32

Лизгачки Горилапад 147-32, Тркалезни Нелизгачки Држачи За Мебел, Високо Квалитетно Држење На Подот и Комплет За Заштита од 32

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Тркалезниот држач За Горилапад од 1 инч е дизајниран за тркалезни ногарки за мебел со дијаметар од 1 инч. Тие се универзално решение за запирање на несаканото движење или лизгање. Овие штитници за мебел ги штитат сите тврди површини од гребнатини или оштетувања. Горилападите имаат специјално формулиран гумен надворешен слој против лизгање кој обезбедува максимално држење и помеѓу мебелот и подот. Овие гумени влошки за заштита на подот престануваат да се лизгаат и го одржуваат мебелот на место. Горилападите имаат цврсто филц јадро со дебелина од 1/5 инчи (влошките се дебели приближно 1/3 инчи). Карактеристики лепливи подлоги за опционално самолепливо прицврстување под мебел (Горилападите може да се користат со или без лепливи подлоги). Горилападите Со лизгање се направени од многу квалитетна мешавина на материјали загарантирана да трае.

Параметри на производот

Стоката во категоријата