Алви Женски Шифон Ракав Кардиган Capовите Болеро Кревање Раменици Свадба Партија Невестински Фустан Прикривање Розова XL

Алви Женски Шифон Ракав Кардиган Capовите Болеро Кревање Раменици Свадба Партија Невестински Фустан Прикривање Розова XL

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Комплетот Вклучува : 1x Tops Condition : Ново со тагматеријал : 100% Chiffon Tag Бр.Препорачана Големина Должина На Грббиста Ракав На Рамената Length SS16"/40.5cm38.5"/98cm16"/41cm17.5"/44.5cm MM16.5"/42cm40.5"/103cm16.5"/42cm18"/45.5cm LL17"/43cm42.5"/108cm17"/43.5cm18"/46.5cm XLXL17.5"/44cm44.5"/113cm17.5"/44.5cm18.5"/47.5cm XXLXXL18"/45.5cm46.5"/118cm18"/46cm19"/48.5cm3 XL3 XL18"/46.5cm48"/123cm18.5"/47.5cm19.5"/49.5 Км Женски 3/4 Ракав Кардиган Болеро Јакна Прикријат. Изработен од мека ткаенина, лесен и дише, прави да се чувствувате добро. Отворен преден дизајн, 3/4 ракав, исечена должина, цврста боја. Совршен за да одговара на вашиот омилен резервоар, камизола, фустан со ремен за шпагети итн. Одлично за секојдневен секојдневен живот, забава, одмор, плажа, свадба, вечерна забава итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата