Божиќ Класичен Карактер Приврзок Елка И Автомобил Декорација Креативен Божиќ Подарок Симпатична Елка Декорација Приврзок

Божиќ Класичен Карактер Приврзок Елка И Автомобил Декорација Креативен Божиќ Подарок Симпатична Елка Декорација Приврзок

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продава спрингвинд од пазарот Џојбај.1 ПАРЧИЊА Божиќен Приврзок Со Класичен Карактер Новогодишна Елка И Декорација На Автомобил Креативен Божиќен Подарок Симпатичен Приврзок За Новогодишна Елка Карактеристики : На Сите ќе Им се допадне. Божиќ е скоро тука и прекрасните приврзоци За Новогодишна елка се совршени Како Божиќни подароци за соседите, поширокото семејство, пријателите и многу повеќе. Ова ќе биде совршен начин да создадете трајни, љубовни спомени.Нашите украси се исто така опремени со јаже и лесно можат да се закачат насекаде, како што се ѕидови, внатре во автомобилот, училишни чанти, кваки или прозорци или На Елката до празнична атмосфера и да Го Направат Божиќ уште порадосен!Нашите приврзоци За божиќна декорација се погодни за сите видови сцени, не ограничувајќи се на гужви.Тие треба да ја красат Вашата Елка, занаети, венци, стебла, растенија, соби итн.Тие се доволни за да го украсите вашиот автомобил или елка, да го направите вашиот автомобил да изгледа симпатично и многу забавно за Божиќ приврзоците со Светли бои се совршена празнична декорација за Вашата божиќна забава, дом или канцеларија! Симпатичен празничен венец, централен дел, цветен аранжман или како дополнување на Вашата Елка! Користете дрвени колци како забавни украси за дрвја, венци, камини, растенија или на отворено.Боја : Мултиколорматеријал : крпа1 парчиња Приврзок 1 ПАРЧИЊА Божиќен Приврзок Со Класичен Карактер Новогодишна Елка И Декорација На Автомобил Креативен Божиќен Подарок Симпатичен Приврзок за Украсување Новогодишна Елка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата