Атаси Женски Дизајнер Извезена Директно Курта Дупата Готова Партиска Облека

Атаси Женски Дизајнер Извезена Директно Курта Дупата Готова Партиска Облека

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

- Ако сакате да ја добиете должината помала од оваа, тогаш веднаш по поставувањето на нарачката испратете ни ја точната должина На Курта што ја сакате и ќе ја добиеме должината направена според тоа. Ако не сакате никаква промена, тогаш едноставно споменете "Н/А" и ќе го добиеме фустанот направен според нашата стандардна табела со големини. Може да ве контактираме во случај да се соочиме со какви било проблеми со големината.БАРАЊЕ ЗА ПРИЛАГОДЕНА ГОЛЕМИНА/ ДОЛЖИНА : Ако сакате да направите било какво прилагодување во вашите костуми како Што Се Должината На Курта Или промената на големината, тогаш ќе ве замолиме да ни испратите пошта веднаш по поставувањето на нарачката и да останете со нас преку пораки, така што нема одложувања. Затоа, ве молиме дајте ни најмалку 5-6 дена време за да ја подготвиме нарачката од датумот или да ја добиеме нарачката со детали за целосна големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата