Frcolor Цевка Приклучоци Цевка Дупка Вметнете Стол Маса Нога Приклучок Мебел Нога Приклучоци

Frcolor Цевка Приклучоци Цевка Дупка Вметнете Стол Маса Нога Приклучок Мебел Нога Приклучоци

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Цереброри од пазарот На Џојбај.Опис.  . Дали барате професионални, но сепак достапни приклучоци за ногарки за мебел? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка одеднаш? Ако години, не гледам повеќе! Нашите професионални приклучоци за ногарки за мебел мора да ги задоволат вашите потреби. .  . Карактеристики.  . - Боја : Црна. - Материјал : Пластика. - Големина : Околу 2, 20Х2, 20Х1, 25см/0, 86Х0, 86Х0, 49ин. - Материјалот е безбеден и лесен, што е отпорност на абење и практичен за трајно користење. - Може да го направи вашиот секојдневен живот без потенцијални ризици од оштетување на подот(дрвен, плочки, ламинат). - Одлично за создавање безбеден и завршен поглед на крајот на прави или аголни нозе или други предмети. - Овие навлаки за стапала на масата се отпорност на абење, звучна изолација, отпорна на гребење, апсорпција на удари. - Со овие доволно навлаки за стапалата на масата, така што овие навлаки за стапалата на масата можат да ги задоволат вашите различни потреби во вашиот дом и лесни за употреба. Материјалот е безбеден и лесен, што е отпорност на абење и практичен за трајна употреба. / Може да го направи вашиот секојдневен живот без потенцијални ризици од оштетување на подот(дрвен, плочки, ламинат). |Одлично за создавање безбеден и завршен поглед на крајот на прави или аголни нозе или други предмети. |Овие навлаки за стапала на масата се отпорност на абење, звучна изолација, отпорна на гребење, апсорпција на удари. |Со овие доволно навлаки за стапалата на масата, така што овие навлаки за стапалата на масата можат да ги задоволат вашите различни потреби во вашиот дом и лесни за употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата