Топката Срце Тоа Е Мојата Внука Таму Софтбол Маица

Топката Срце Тоа Е Мојата Внука Таму Софтбол Маица

Во магацинот.
DEN 367.84
Тековен:

Тоа Е Мојата Внука Таму. Одличен дизајн за софтбол играч, тренер на софтбол или ако сте софтбол нана, софтбол мама или софтбол тато. Ако сте љубител на овој популарен Американски спорт, овој дизајн е за вас! Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Тоа Е Мојата Внука Таму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата