- КОМПАТИБИЛЕН AC Dc Адаптер За Напојување Замена На Полнач За Sylvania SDVD B Sdvd Пренослив Двд Плеер

- КОМПАТИБИЛЕН AC Dc Адаптер За Напојување Замена На Полнач За Sylvania SDVD B Sdvd Пренослив Двд Плеер

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Компатибилен Ac / DC Адаптер За Напојување Замена За Полнач За Sylvania SDVD1032 B Sdvd1037 Пренослив Двд Плеер que SECURITY q : со меѓународниот орган за сертификација на квалитет, нашите производи се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, пренапон, прекумерна струја и внатрешно прегревање. ●Влез q : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V 50/60 Hz. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење. Ве Молиме Запомнете : ве Молиме бидете сигурни дека ќе го изберете вистинскиот уред пред да го купите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата