Тренд Сетерс СПЦИР Томас Кинкаде Години На Мики Ѕвезден Оган Отпечатоци Виси Стакло

Тренд Сетерс СПЦИР Томас Кинкаде Години На Мики Ѕвезден Оган Отпечатоци Виси Стакло

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Прославете 90 години Од Мики Маус На Дизни со оваа официјално лиценцирана декорација Од Студијата Томас Кинкаде.Живописната слика полна со пријатели На Дизни е осветлена во природна светлина!Стаклото е отпорно на гребење и избледување и пристигнува кај вас подготвено за прикажување.Карактеристики3, 5 " вклучена е кружна висечка стаклена проѕирна, но живописна со колоридеална за празнична низа за прикажување, изработена во САД-ШКУ : FLMC3606 Прославете 90 години Од Мики Маус На Дизни со оваа официјално лиценцирана декорација Од Студијата Томас Кинкаде. Живописната слика полна со пријатели На Дизни е осветлена во природна светлина! Стаклото е отпорно на гребење и избледување и пристигнува кај вас подготвено за прикажување. Карактеристики 3.5" кружни виси стакло. Проѕирна, но живописна со боја. Идеален за празнично прикажување. Вклучена е висечка низа. Произведено во САД. - ШКУ : FLMC3606.

Параметри на производот

Стоката во категоријата