Инктастички Смешни Алигаторски Конец Ем Подарок За Заби Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастички Смешни Алигаторски Конец Ем Подарок За Заби Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Голем зелен алигатор со смешен забен цитат И мало лого на забот доаѓа на овој симпатичен стоматолог или хигиеничар подарок За Ползавец со Долги Ракави. Inktastic Смешни Алигатор Конец Ем Заб Новороденче Долг Ракав Боди Унисекс Природни И Хедер 6 Месеци. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. стоматолог хигиеничар стоматолошки асистент канцеларија заби окупација нинам хвс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата