Леоди Клиренс Деца Девојки Фитнес Танц Панталони Еднобојни Хеланки Јога Спорт Долги Панталони Виолетова 4 Години

Леоди Клиренс Деца Девојки Фитнес Танц Панталони Еднобојни Хеланки Јога Спорт Долги Панталони Виолетова 4 Години

Во магацинот.
DEN 399.84
Тековен:

Деца Девојки Фитнес Танц Панталони Еднобојни Хеланки Јога Спортски Долги Панталоникарактеристики : изработен е од материјали,чувство на Мека рака, нема никаква штета на кожата на вашето бебе.Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе привлечно и убаво. Одлично за секојдневна, Дневна или забавна фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња.Деца Девојки Фитнес Танц Панталони Еднобојни Хеланки Јога Спорт Долги Панталони Опис На Производот : Сезона : пролет, лето и зима пол : Девојка Повод : Секојдневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Стил : Мода што добивате : 1 ПАРЧИЊА Панталони Препорачана старост должина 4-5 Години 11044 См/17,32"60 см/23,62"6-7 Години12046см/18,11"65см/25,59"8-9 години13048см/18,90"70см/27,56"10-11 Години14050см/19,69"75см/29,53"12-13 Години15052см/20,47"80см/31.50"14-15 Години16054см/21.26"84см/33.07"препорачана возраст : 4-5 Годинаголемина : 110велт : 44см/17.32"Должина : 60см/23.62"Препорачана Возраст : 6-7 годинаголемина : 120велт : 46см/18.11"должина : 65см/25.59"препорачано возраст : 8-9 Години Големина : 130велт : 48см/18,90"должина : 70см/27,56"Препорачана Возраст : 10-11 Годинаголемина : 140велт : 50см/19,69"должина : 75СМ/29,53"препорачана возраст : 12-13 годинаголемина : 150велт : 52см/20,47"должина : 80см/31.50"Препорачана Возраст : 14-15 Години Големина : 160 Половината : 54см/21.26"должина : 84см/33.07" Клиренс Детска Зимска Јакна, Дозвола За Облека За Деца,Дозвола За Фустани За Новороденчиња,ДОЗВОЛА за облека За деца Под 5$. Материјал : мешавина од памук, ткаенина погодна за кожата, мека и удобна. Висок квалитет и исклучителна изработка. Машинско Перење/ Миење Раце/ Без Белило. Повод : Погоден за пролет, зима и fall. Совршен за секојдневно, секојдневно носење, домашна облека, пикник, забава, фустан, игротека, вежбање, активности на отворено, излегување, улична фотосесија, одмор, патување и какви било други прилики. Ова е исто така добра идеја за роденденот на бебето како подарок за изненадување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата