Машки Тенкови Врвови V Вратот Врвка За Влечење Без Ракави Со Џебови Обични Лабави Спортски Мажи Со Цврста Боја

Машки Тенкови Врвови V Вратот Врвка За Влечење Без Ракави Со Џебови Обични Лабави Спортски Мажи Со Цврста Боја

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Машки Тенкови Врвови V Вратот Врвка За Влечење Без Ракави Со Џебови Еднобојни Обични Лабави Спортски Мажи Големина : М Сад : 12 ЕУ : 42 Биста : 121 Должина : 71,5 Големина : Л САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 129 Должина : 73 Големина : ХЛ САД : 16 ЕУ : 46 Биста : 136 Должина : 74,5 Големина : ХХЛ САД : 18 ЕУ : 48 Биста : 144 Должина : 76 Големина : ХХХЛ сад : 20 Еу : 50 Биста : 152 Должина : 77.5 Овој Машки Елек Има ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ ШТО ДИШЕ и НЕМА Да Ја истроши Вашата Кожа И НЕМА Да Се Чувствувате Затнат, Гломазен ДУРИ И ВО ЛЕТО; овој елек може Да Се Носи Со Вашата Капа, Панталони, Чевли И Е ДОБАР ПРИДРУЖНИК За вашата гардероба. Дојдете и изберете го вашиот омилен елек! Повод : овој машки елек е погоден за дома, работа, патување, спорт, училиште и други прилики и е подарок за себе, вашето момче, неа, сопругот и синот. Стил : овој машки елек има уникатен крој и стил на дизајн што ќе ја надополни вашата тешка слика за момчето. Материјали : овој машки елек е изработен од лесни, дише и удобни безбедносни материјали кои нема да направат да се чувствувате затнат и гломазен. Перење : се препорачува рачно миење во ладна вода или користење кеса за перење за нежно перење во машина и избегнување на белило. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата