Замав Водоотпорен Капак Водоотпорен И Капак За Градинарски Замав, Заштитен Капак За Надворешни Нишалки

Замав Водоотпорен Капак Водоотпорен И Капак За Градинарски Замав, Заштитен Капак За Надворешни Нишалки

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

КАРАКТЕРИСТИКА : капакот за нишање е производи за мутифункција, можете да го користите за покривање на замав за да избегнете сончева светлина и исто така можете да го користите во денот на дождот.МАТЕРИЈАЛ : Материјал - тоа е еден вид најлон, имитација на свилена ткаенина, обично се користи за шатор и шатор, лесен и силен.ПОВОД : Отворено, Трем, Двор, Градина, Двор. ДИЗАЈН СТИЛ : 220 Х 125 Х 170 См Дизајнот На Капакот За Нишање Може да Одговара За Повеќето Мебел на Отворено, Можете да го Користите За Покривање На Вашиот Мебел И Во Сончев Ден и Во Дождлив Ден. МАТЕРИЈАЛ : Полиестерски Материјал - Тоа е Еден Вид Најлон, Имитација На Свилена Ткаенина, Обично Се Користи за Шатор и Шатор, Лесен и Силен. Ние Да Пораснеме Со Вас, Да Бидеме Верен Партнер, Обезбедување И Услуга За Вас. ПОВОД : Трем, Двор, Градина, Двор, Отворено. ФУНКЦИЈА : Отпор, Надворешен Заштитник За Мебел, Ветроупорен, отпорен на Прашина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата