Велцторм Ори Гејмерски Обичај Десктоп

Велцторм Ори Гејмерски Обичај Десктоп

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Velztorm Orix Form/Стил : Десктоп Модел Бр : VELZ0043 Processor : 12th Gen Intel Core i9-12900k 3.20 GHz Процесор (до 5.2 GHz, 30mb Кеш, 16-Јадра, 24-Теми, 8 Перформанси-јадра)Меморија : 16gb DDR5 Dmmgraphics : Radeon RX 6800 XT, 16gb Gddr6, Directx 12 Ultimate, Amd Freesync, Radeon Анти-Заостанување [графичката картичка прикажана Овде Е само за Повикување]СКЛАДИРАЊЕ : 1 TB sata ssd (диск Со Цврста Состојба) + 2tb Hdd (ХАРД ДИСК)Оперативен Систем : Windows 10 Pro-64display : без Поврзување на екранот : 802.11 A/B/N/Ac/AX WIFI, bluetooth 5.2, Ethernet Lan (Rj-45)Порти/Слотови : , 2 Usb 3.0 Тип-А, 2 usb 3.1 Gen2, 2 usb 2.0, 1 hdmi, 1 дисплеј порта (dp), Usb 3.1 ТИП-C Gen2, Usb 3.2 Тип-C Gen2, Без Оптички Диск, 1 x МИКРОФОН ПРИКЛУЧОК, 1 X Слушалки Jackinput/ИЗЛЕЗ : НЕМА ВЕБ КАМЕРА, батерија : 850w Напојување, Други Карактеристики Rgb Осветлување 360mm Aio Течен Процесор Кулер, Боја : Црна тежина : 36lbproduct димензии (WXLXH) : 1 Година Производителот Гаранција од Velztorm Компјутер (ПРОФЕСИОНАЛНО Надградени Од Velztorm Компјутер) Intel I9-12900 K 16-ОСНОВНИ ПРОЦЕСОР. Радеон РХ 6800 XT Графика. 1 TB SATA SSD + 2 TB HDD. 16 GB DDR5 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 10 Про 64бит.

Параметри на производот

Стоката во категоријата