Италија Светлина Четка

Италија Светлина Четка

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

* Италија Лесна Четка * висококвалитетна платнена ѕидна уметност дизајнирана и индивидуално рачно изработена и испружена преку вистински дрвени рамки од нашите Шести Градски Уметници во нашата работилница со седиште во Соединетите држави. Ова е совршена ѕидна уметност за да внесете дополнителна радост директно во вашиот дом и го прави совршен подарок за секое семејство или пријатели во секоја пригода. Италија Светлина Четка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата