Мида Мртво Месо Полноќ Прачка-32 Медиум

Мида Мртво Месо Полноќ Прачка-32 Медиум

Во магацинот.
DEN 1119.84
Тековен:

Истиот Џејсон Мичел Мртов Месо Стап прачка сите знаеме и сакаме, сега со полноќно дотерување. Цврстата прачка од фиберглас празно ќе обезбеди супер силен ' рбет со многу чувствителен врв за откривање на битови. Риболовците ќе можат да имаат силна кука кога ќе видат како нивниот врв се движи со мал залак на крајот од нивната линија. Полноќната верзија сепак ги содржи истите преголеми водичи, така што риболовците кои ловат надвор нема да ја замрзнат својата линија до нивните водичи, туку се затемнуваат за поинаков изглед. Цврсти фиберглас празни места. Преголеми жичани водичи за риболов надвор. Сплит рачка со П-корк рачка СО ева задник. Скришум графика со стп логото меур на крајот на рачката. Достапно во пет модели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата