Тајмгард Женски Обичен Неправилен Лак Со Лисја Висок Струк Долги Кулоти Здолниште Црвено, Л

Тајмгард Женски Обичен Неправилен Лак Со Лисја Висок Струк Долги Кулоти Здолниште Црвено, Л

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

тенкото вклопување ве прави елегантни во лето. Timegard е една од водечките онлајн продавници со висококвалитетна облека и други модерни додатоци од 2017 година. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Следниве се повеќето стил На Облекување/Кошула/Палто/Панталони што ги работиме : Обезбедуваме Повеќе Стил На Печатење, исто како : Кариран/Кариран/Полка Точки/Цврст/Риги/Животински Принт/Цветен/Геометриски/Моаре/Градиент/Печатење/Боја На Вратоврска/Сјајна/Светкава/Неправилна/Памучна Лен/Карактер/Уметничка/Шуплива/Цветна/Плисирана/Блок Во Боја/сончоглед/Вилинско Коњче/Цветни/боја блок врвот кошула Туники дуксер панталони фустан И Така Натаму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата