Корашан Женски Комбинезон Со Широки Нозе Без Ракави Лигавче Со Двојно Џебно Печатење Во Целина Лабави Летни Ромпери

Корашан Женски Комбинезон Со Широки Нозе Без Ракави Лигавче Со Двојно Џебно Печатење Во Целина Лабави Летни Ромпери

Во магацинот.
DEN 199.52
Тековен:

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 95% Полиестер, 5% Памучна Сезона : Летна Дебелина : Стандардна Должина : Должина На Долги Ракави : Деколте Без Ракави : Квадратна Шема На Вратот : Стил На Печатење : Лежерно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезон Ве Молиме, Не Само Повикувајте го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : S Биста : 92cm/36.22" Половината : 96cm/37.80" Колк : 120cm/47.24" Должина : 145cm/57.09" Големина : M Биста : 96cm/37.80" Половината : 100cm/39.37" Колк : 124cm/48.82" Должина : 146cm/57.48" Големина : L Биста : 100см/39,37" половината : 104см/40,94" колк : 128см/50,39" должина : 147см/57,87" големина : xl Биста : 104см/40,94" Половината : 108см/42,52" Колк : 132см/51,97" должина : 148см/58,27" големина : Xxl биста : 108см/42.52" половината : 112см/44.09" Колк : 136см/53.54" должина : 149см/58.66" Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : 95% Полиестер, 5% памук, мек и растеглив и удобен за носење. Карактеристики : комбинезон со ремени со копчиња, долги панталони без ракави за жени, печатење на два странични џебови во целина, широка нога, лабаво вклопување, секојдневен стил. Повод : еластичен едноделен моден долг комбинезон погоден за плажа, забава, одмор, канцеларија, улична облека, коктел, секојдневен живот. Натпревар : комбинезонот за жени е убаво да се совпадне со капа, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба. Нега на облека : машина за перење.рачно миење на ладно, не избелувајте.

Параметри на производот

Стоката во категоријата