Реални Играчки Морски Животни Голема Бела Ајкула Модел Играчки

Реални Играчки Морски Животни Голема Бела Ајкула Модел Играчки

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Опис. Изработени од материјали, издржливи и практични, може да се користат долго time.At во исто време, тие имаат образовна и колекционерска вредност, што може да го зголеми знаењето и знаењето на децата.Совршен за учење на децата забавно да учат или стимулирање на нивните умови и имагинации. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Пластика. - Големина : 5, 00Х5, 00Х0, 50см/1, 97Х1, 97Х0, 20ин. - Овие модели можат да бидат одличен сет на подарок за вашите деца и пријатели. - Изработен од премиум пвц материјал, кој е издржлив и практичен за долготрајна употреба. - Овие живописни симулациски играчки од животински модел се многу реални и ќе им помогнат подобро да ги запознаат овие животни. - Тие се издржливи и се перат, добри за допирање на малите раце и не се кршат лесно. - Можете да ги воведете и набљудувате моделите заедно со децата, да помогнете да ја обучите нивната љубопитност и способност за набљудување. Овие модели можат да бидат одличен сет на подароци за вашите деца и пријатели. Изработен од врвен пвц материјал, кој е издржлив и практичен за долготрајна употреба. Овие живописни симулациски играчки од животински модел се многу реални и ќе им помогнат подобро да ги запознаат овие животни. Тие се издржливи и се перат, добри за допирање на малите раце и не се кршат лесно. Можете да ги воведете и набљудувате моделите заедно со децата, да помогнете да ја обучите нивната љубопитност и способност за набљудување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата