Млкидк Женска Маица Летни Кошули Со Кратки Ракави Обични Градиенти Во Боја На О-Вратот Лабави Основни Врвови Обични Блузи

Млкидк Женска Маица Летни Кошули Со Кратки Ракави Обични Градиенти Во Боја На О-Вратот Лабави Основни Врвови Обични Блузи

Во магацинот.
DEN 431.84
Тековен:

Маица женски натпревар : женски градиент маици во боја, женски летен лабав стил, модерен дизајн ве прават попривлечни. Удобната маица совршено се вклопува со фармерки, тексас шорцеви, хеланки, шорцеви со висок струк или здолништа за пристоен изглед. Неопходна основна кошула што и е потребна на секоја гардеробаизглед Инфозизирајте : С Биста : 90см/35.43" Ракав : 13см/5.12" Должина : 67см/26.38"Големина : М Биста : 95см/37.40" Ракав : 13см/5.12" Должина : 68см/26.77"Големина : Л Биста : 100см/39.37" ракав : 13см/5.12" должина : 69см/27.17"големина : xl биста : 105см/41.34" ракав : 13см/5.12" должина : 70см/27.56"големина : xxl биста : 110см/43.31" ракав : 13см/5.12" должина : 71см/27.95"големина : xxxl биста : 115cm/45.28" ракав : 13cm/5.12" должина : 72cm/28.35"големина : xxxxl биста : 120cm/47.24" ракав : 13cm/5.12" должина : 73cm/28.74"големина : xxxxl биста : 125cm/49.21" ракав : 13cm/5.12" должина : 74см/29.13" Материјал : Женската маица Со Кратки Ракави е изработена од вискоза + Полиестер. Тој е квалитетен и мек. Класични летни врвови за жени, ткаенината е изработена од потенок материјал погоден за кожата, полесен и дише за удобно вклопување. Женски маици летна туника карактеристики : основни лабави маици женски врвови со кружен врат, врвови женска летна кошула со кратки ракави, особено креативен краток ракав. Маица со вратот на екипажот и градиент на боја ве прават уникатни и стилски, совршени за ова лето. Кошула женски летни кратки ракави женски врвови прилика : обичната женска туника е совршена за жени, жени и девојки. Оваа женска Маица е совршена за секојдневно носење, работа, спорт, празници, канцелариска работа. Маица женски летни врвови со кратки ракави женски упатства за нега : машинско перење, миење раце, миење раце или машинско перење, не белење, закачете се да се исуши.

Параметри на производот

Стоката во категоријата