Шифон блузи за жени Блузи За Жени Летна Мода Со Кратки Ракави Секојдневна Трендовска Печатена Маица Со Копче Деколте Маици Дамски Блузи Женска Шифонска Кошула Бел?

Шифон блузи за жени Блузи За Жени Летна Мода Со Кратки Ракави Секојдневна Трендовска Печатена Маица Со Копче Деколте Маици Дамски

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . Напредна технологија за печатење може моделот од исчезнување и паѓање.46 "Рамо : 46cm/18.93 " Ракав : 16cm/6. Големина : Л Биста : 112см/44.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.73" Рамо : 44см/17.

Параметри на производот

Стоката во категоријата