Облека за подароци За Жени Памучни И Ленени Шорцеви Без Ракави, Врв, Проширени Панталони За Нозе, Комплет Долги Панталони

Облека за подароци За Жени Памучни И Ленени Шорцеви Без Ракави, Врв, Проширени Панталони За Нозе, Комплет Долги Панталони

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

: Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.50 "Панталони Должина : 90cm/35.72 "Панталони Должина : 88см/34. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.Многу кул за носење.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.93 "Панталони Должина : 86см/33. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96см/37. Големина : М Големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата