Губотаре Женски Фустани За Работа Женски Секојдневни Фустани Долг Надуен Ракав Долг Лежерен Ручан Бодикон Партија Клуб Мини Фустан

Губотаре Женски Фустани За Работа Женски Секојдневни Фустани Долг Надуен Ракав Долг Лежерен Ручан Бодикон Партија Клуб Мини

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Дами V Вратот Единечни Гради Мулти Копче Плете Ребро Копче Долг Ракав Кардиган Фустан Жени Фустани Летни Дами V Вратот Единечни Гради Мулти Копче Плете Ребро Копче Долг Ракав Кардиган Фустан. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 510гр. Вклучуваат : 1пц Фустан. Големина на пакетот : 30х25х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Материјал : овие женски фустани се изработени од мек, растеглив и лесен материјал, удобен за допир и носење. Карактеристики : миди фустан, А-Линија, Половината За Завиткување, Висок Струк,Возбуда,Цврста Боја,долга Должина, опција со Повеќе бои, кружно здолниште, Здолниште со Замав; дава чувство на мекост и леснотија ако сте во вакво здолниште за проширување. Натпревар : можете да го стилизирате овој тенок фустан со ремени потпетици, кои се совршени за жени кои сакаат да бидат елегантни. Совршено Одговара За Сите Прилики : Дневно носење, Дневна, Празнична, Свечена, Вечерна Матура, Забава, свадбени гости, роденденска забава, Коктел, Ноќен Клуб, Запознавање, Одмор, Забава За Прослава На Високи Дипломи, Церемонија, Мицва, Банкет, Прием, Коктел Забава, Фенси Датум За Вечера, Прикажи Перформанси, Карневал, Музика машина за перење со торба за перење алишта, препорачано миење раце, користејќи благ нежен сапун.

Параметри на производот

Стоката во категоријата