Лишехин Се Занимава Со Летни Фустани За Жени Плус Големина Модна Секојдневна Забава Удобен Фустан Со Цветен Принт На Екипажот Без Ракави На Клиренс Црна 2xl

Лишехин Се Занимава Со Летни Фустани За Жени Плус Големина Модна Секојдневна Забава Удобен Фустан Со Цветен Принт На Екипажот

Во магацинот.
DEN 266.40
Тековен:

●Појавување на облека Е Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново Вие, можете да го дополните со изјава ѓердан или појас, да го носите со станови, сандали или пумпи, лесно да направите шик изглед.Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави Dress Features : 1. ●Повод●Секојдневен Лабав Стил, Совршен За Работа, Забави, Состаноци, Филмови, Роденден, Свадба, Враќање Дома, Патување, Плажа И Многу Повеќе. Со топли панталони и чизми или рамни чевли, ќе добиете многу комплименти!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата