Sulpell Industries Ocher Hand Достигнувајќи соларни starsвезди Астрален дизајн Рамениот wallиден уметност, 20, дизајн од JJ Design House LLC

Sulpell Industries Ocher Hand Достигнувајќи соларни starsвезди Астрален дизајн Рамениот wallиден уметност, 20, дизајн од JJ

Во магацинот.
DEN 3007.36
Тековен:

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничките дела се однесуваат на : графики; Природа; Надвор; Цветен дизајн; Образец; Рака, Сонце. Дизајн од JJ Design House LLC.

Параметри на производот

Стоката во категоријата