2. Кт Рамка Постави Моисанит Пасијанс Ангажман Плетенка Златен Прстен, 14к Бело Злато, САД 5.00

2. Кт Рамка Постави Моисанит Пасијанс Ангажман Плетенка Златен Прстен, 14к Бело Злато, САД 5.00

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Овој Веренички Прстен Со Кружен Крој е украсен со Пасијанс Од Скапоцен Камен Од Моисанит, кој се држи Во Рамки и грациозно украсен со златно стебло со плетенка.2280 Каратметална Тежина : 2. Добијте Го Вашиот Производ Гравиран Бесплатно, Персонализиран или Прилагоден. Ние Сме Дизајнери и Производители На Безвременски Рачно Изработен Накит Со Дијаманти Без Конфликти и Ааа+ Квалитетни Природни И Сертифицирани Скапоцени Камења со Високи Етички Стандарди.90 Gm Метална Чистота : 14k Бело/Жолто Злато (Контакт ЗА 10k, 18k Злато 100% Сертифициран Моисанит Со Совршена Искра - ние се осигураме да го избереме Најдобриот Одделение Моисанит За вас Што Е D боја Наспроти 1 Јасност Што го ИЗВЛЕКУВА Огнот И Сјајот На Каменот Во Најдобар Случај. Овој Прстен може Да биде Идеален Подарок и За Мајка, Баба, Свршеница, Сопруга, Девојка, Ќерка, Сестра. Овој Моисанитски Прстен е достапен во розово злато, бело злато и жолто злато. Розек Накит уверува Експресен И Бесплатен превозот на Вашите Нарачки, заедно со Сертификат За Автентичност за ваше задоволство. Украсете се себеси или вашите специјални со нашиот убав накит.00 14k Варијација На Бело Злато Вкупна Тежина На Камен : 2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата