Inktastic Мојата Дадилка Ме Сака Симпатична За Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Inktastic Мојата Дадилка Ме Сака Симпатична За Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Симпатична Мојата Дадилка ме сака внук бебе боди подарок облека со лисици за внук или внука. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Мојата Дадилка Ме Сака Симпатична Лисица Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Природни 18 Месеци. Дадилка ме сака Бебе боди шумски лисици за момче или девојче од баба. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. внук внука деца присутни нинам едно парче новороденче ползавец hws.

Параметри на производот

Стоката во категоријата