Винвуд Студио Типографија и цитати Wallидни уметности платно печати „Во живо и loveубов“ Инспиративни цитати и изреки - црна, бела боја

Винвуд Студио Типографија и цитати Wallидни уметности платно печати „Во живо и loveубов“ Инспиративни цитати и изреки - црна,

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Во живо и loveубов, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтален дизајн на ориентација на ориентација со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи дрвени рамка со дебелина од 1,5 инчи, подготвени да висат со пред-инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата авенија и цитати wallидни уметности платно за печатење на живо и loveубов ’инспиративни цитати и изреки - црно, бело.

Параметри на производот

Стоката во категоријата