симоид Женски Жан Палта И Јакни-Мода Секојдневен Тексас Јакна Краток Долг Ракав Тенок-фит Јакна Тексас Блуза Палто Црно

симоид Женски Жан Палта И Јакни-Мода Секојдневен Тексас Јакна Краток Долг Ракав Тенок-фит Јакна Тексас Блуза Палто Црно

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Големина шема : Големина : XS - - - - Големина. Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот. : SmallUS : 4UK : 8EU : 34Bust : 42. : LargeUS : 8UK : 12EU : 38Bust : 46.72"Shoulder : 20.50"Shoulder : 21. : MediumUS : 6UK : 10EU : 36Bust : 44.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Значи, можете да ги купите Нашите Женски Палта со доверба!Изберете Ги Нашите Женски Палта, не можеме да ви дозволиме да имате грижи!!!.11"Shoulder : 20. : X-SmallUS : 2UK : 6EU : 32Bust : 40.симоид Женски Жан Палта И Јакни-Модна Секојдневна Тексас Јакна Кратки Тенки Ракави Со Долги ракави Тексас Блуза Палто Црни Стилски квалитетни женски палта за пролет, fall и зима! ! !. Дополнителни Спецификации : Женски Палта Бои : Црни Женски Палта Големина : Сматеријал : Тексас Сезона : Пролет/Aut/Зима Пол : Женски Стил : Модна Пригода : слободно време, забава,дневна Дебелина : стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Суво Пакување вклучува : 1 Компјутер Женски Палта.

Параметри на производот

Стоката во категоријата