Sirpi wallидови на Zeta светло сина позадина за ленти

Sirpi wallидови на Zeta светло сина позадина за ленти

Во магацинот.
DEN 399.84
Тековен:

Уживајте во класичната елеганција со модерен пресврт со оваа шарена позадина. Ледени сини свилени панделки наизменично со ленти вметнати со дизајн на дрва, врамен од нежна, текстурирана граница. Одликувајќи се со низа возбудливи модели на разни стилови, Sirpi е еклектична колекција со максималистичка талент. Со кранови инспирирани од Chinoiserie, класични дамаци и боемските флорали, овој асортиман на позадини носи безвременска убавина во просториите. Незавиден винил материјал. Без повторување, случаен натпревар. Чиста може да се избрише и може да се опише.

Параметри на производот

Стоката во категоријата