Маица за кратки ракави за мажи Форд Мустанг

Маица за кратки ракави за мажи Форд Мустанг

Во магацинот.
DEN 302.40
Тековен:

Класичниот автомобил го добива третманот со графички маици со шарени отпечатоци. Оваа машка графичка мета „Форд Мустанг“ има удобен дизајн со краток ракав и ознака, и брзо ги менува брзините за да станете белег во вашата колекција на маици. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи со големина M. Crewneck; Ознака-помалку внатрешна за дополнителна удобност. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. © Компанија Форд Мотор, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Машка графичка маица Форд Мустанг.

Параметри на производот

Стоката во категоријата