Поп-ап Пречка за Перење монфинс, Преклопна Мрежеста Корпа за Перење Со Издржливи Рачки, Склопувачка Облека Ја Попречува Детската Соба, Студентскиот Дом, Патувањето

Поп-ап Пречка за Перење монфинс, Преклопна Мрежеста Корпа за Перење Со Издржливи Рачки, Склопувачка Облека Ја Попречува Детската

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Карактеристики : . 1. Изработен е од висококвалитетни материјали и е издржлив. 2. Шупливата и проветрена валкана облека не е мувлосана, не само корпата за валкана облека, туку и корпата за складирање алишта. 3. Тој е безбеден и без мирис, и може да се чува како што сакате, и лесно е да се соберат сите видови облека и сарафани. 4. Пренослив дизајн, лесен за носење, еднообразно ракување со облека, удобен за заштеда на простор. 5. Совршено совпаѓање со различни домашни стилови за да ви го олесни животот. Спецификација : . Материјал : мрежеста ткаенина + полиестерска ткаенина + челична жица. Тежина : 100 грама. Големина : 48*30*30см. Бои : Бела, Црна. Пакетот вклучува : . Кошница за складирање*1 [Увезени]. [Луксузен Бренд Квалитет, Но Разумна Цена]. [Одлична услуга по продажбата] : Ако имате какви било прашања по добивањето на стоката, ве молиме контактирајте не и ние ќе ги решиме на време. Вашето задоволство е нашата најголема желба!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата