Спортски Панталони За Мажи Панталони За Мажи Работат Секојдневни Мажи Секојдневни Модни Спортски Панталони Божиќни 3д Печатени Еластични Панталони Спортски Пант?

Спортски Панталони За Мажи Панталони За Мажи Работат Секојдневни Мажи Секојдневни Модни Спортски Панталони Божиќни 3д Печатени

Во магацинот.
DEN 414.24
Тековен:

Мажи Обични Модни Спортски Панталони Божиќни 3д Печатени Еластични Панталоникарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски И моден дизајн ве прави попривлечни Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки итн Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : 95% полиестер 5% спандекс должина : Тип На Долга Шема : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Панталони.Usukeuwaisthiplengthxxxxl5x-Големи 18224893cm/36.61"141cm/55.51" 120cm/47.24 " Големина : Xxxxlsize. : 5 X-Large US : 18 UK : 22 EU : 48 Waist : 93cm/36.61 "Хип : 141cm/55.51 " Должина : 120cm/47.24" Увезени. Машинско Перење. НАПРАВЕНО ЗА РАЗНОВРСНОСТ-Трчајте, шетајте, кревајте, истегнувајте, направете го сето горенаведено или ништо од горенаведеното во овие разноврсни машки панталони. УДОБНОСТА на памукот-Мека и цврста памучна плетена од САД. ЛЕСНА ГРИЖА-Фрлете ги Во машината за перење, исушете ги ниско.

Параметри на производот

Стоката во категоријата