ЗЕЛЕНИ Веѓи ПИНЦЕТИ Шарена Убавина Фини Влакна Извлекувач Алатки За Шминка Нерѓосувачки Челик Коси Клипови За Веѓи Отстранување

ЗЕЛЕНИ Веѓи ПИНЦЕТИ Шарена Убавина Фини Влакна Извлекувач Алатки За Шминка Нерѓосувачки Челик Коси Клипови За Веѓи Отстранување

Во магацинот.
DEN 1184.00
Тековен:

1.Исклучителната пинцета за веѓи од нерѓосувачки челик, изработена од многу напредни технологии, е неопходна алатка за шминкање која ќе ви помогне лесно да имате убави веѓи;. 2.Напредната технологија за позлата со пластика не само што ја прави да има убави бои, туку носи и подобро чувство на рацете и не е лесно да се остават отпечатоци од прсти;. 3.Произведени од Напредна прецизна технологија На Германија,висока прецизност оклузија, залак цврсто затворени, па дури и фини влакна лесно може да се отстранат. 4.Иновативниот двостепен дизајн со двојни лисја, со избалансирана и Удобна сила на еластичност, ги прави клиповите за веѓи да имаат висококвалитетна текстура за употреба;. 5.Ergономскиот дизајн е многу удобен за употреба, даден е пластичен заштитен капак кој ќе ви помогне да ја чувате пинцетата за веѓи за да избегнете оштетување на главата. пинцета за веѓи од нерѓосувачки челик, високопрецизна оклузија, двостепен дизајн со двојни лисја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата