Жени Ип Златен Прстен Од Нерѓосувачки Челик со ААА ОДДЕЛЕНИЕ ЦЗ Во Јасна големина 8

Жени Ип Златен Прстен Од Нерѓосувачки Челик со ААА ОДДЕЛЕНИЕ ЦЗ Во Јасна големина 8

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Ние нудиме широк спектар на женски и машки трендовски моден накит и додатоци, вклучувајќи прстени, обетки, ѓердани, нараквици, додатоци за коса, манжетни, клипови за пари и многу повеќе.Карактеристики Златен Прстен Од Нерѓосувачки Челик Со ААА ОДДЕЛЕНИЕ ЦЗ Во Чист Накит помага во подобрување на природната убавина Спецификации Боја на камен : Материјал За Чистење : Нерѓосувачки Челик : Ип Злато(Јонско Позлата)Тип На Камен : Ааа Одделение Чгден : Женска Големина : 8вежина : 2,70 фунти - ШКУ : ZX9 ALMD5442 Жени Ip Златен Прстен Од Нерѓосувачки Челик Со ааа одделение цз Во Јасна Големина 8.

Параметри на производот

Стоката во категоријата