Електричен Велосипед Adapајк 40 42Т Синџир Адаптер за Бафанг Ббс Среден Погонски Мотор

Електричен Велосипед Adapајк 40 42Т Синџир Адаптер за Бафанг Ббс Среден Погонски Мотор

Во магацинот.
DEN 12479.84
Тековен:

Спецификации : *Материјал : алуминиумска легура*Изборна боја : Црвена, Црна*Изборен модел : 32 T, 34 T, 36 T, 38 T Пакет Содржина : 1*Синџир (со адаптер и додаток завртки) Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. *Електричен Велосипед Е-велосипед 104бцд Синџир + Адаптер За Бафанг ББС01/02 Мотор со Среден Погон. * Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични . *Позиција за инсталација : Тркало За Запчаници. *За Бафанг ББС01/02 мотор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата