Арвбитана Дете Бебе Момче Фудбал Облека Копче Надолу Кошула Блузи Солидна Шорцеви Господин Костум Облека

Арвбитана Дете Бебе Момче Фудбал Облека Копче Надолу Кошула Блузи Солидна Шорцеви Господин Костум Облека

Во магацинот.
DEN 295.84
Тековен:

ПРИЛИКИ : Детски облеки совршени за секојдневно носење, подарок за роденден, забава, облека за играње, одмор, одмор, семеен собир, фотографија, дома или надвор.Деца Момчиња 2 Парчиња Господин Облека, Фудбал Рагби Печатење Ревер Кратки Ракави Кошули Блузи + Еднобојни Шорцеви Во Собата. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. 80 Ttops Должина : t34t Bust : t54 Tshors Должина : t22 пресврт : t42tadvist Возраст : t6 - 12 Месеци. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 98 tshors Должина : t11. 120t Tops Должина : t43t Bust : t66tshors Должина : t28 пресврт : t50tadvisted Возраст : t3-4 Години. 11 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Шема : Фудбал, Рагби. 90 t Tops Должина : t14. 80 Ttops Должина : t13, 39 t Bust : t21, 26 Tshors Должина : t8, 66 пресврт : t16, 54 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 93 t Bust : t25. Име : Фудбал Рагби Печати Блузи + Шорцеви.

Параметри на производот

Стоката во категоријата