Кошули За Мажи Со Кружен Врат Печатење На Дрво Кратки Ракави Летна Плажа Лесни Врвови Зелена Големина XL

Кошули За Мажи Со Кружен Врат Печатење На Дрво Кратки Ракави Летна Плажа Лесни Врвови Зелена Големина XL

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Машка Летна Плажа Мало Дрво Печатење Маица Блуза Краток Ракав О Вратот Блузи Маица. Материјал : Имитација на памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 220гр. големина На Пакетот : 20х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Биста : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35"Големина : Л Биста : 113см/44.49" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 23см/9.06" Должина : 74см/29.13"Големина : XL Биста : 118см/46,46" рамо : 50см/19,69" ракав : 24см/9,45" должина : 76см/29,92"големина : ххл Биста : 124см/48,82" рамо : 52см/20,47" ракав : 25см/9,84" должина : 78см/30,71"големина : хххл биста : 130см/51.18" рамо : 54см/21.26" ракав : 26см/10.24" должина : 80см/31.50" 5.Секој Ден Е Среќен Што Го Има. 2.Стилскиот И Моден Дизајн Ве Прават Попривлечни. РАЗНОВРСНА-Ленените Кошули Куасул Може Да Бидат Лесни За Фармерки, Секојдневни Панталони или Шорцеви за Да Создадат Едноставен, но Модерен Стил. За Пролет, Aut И Лето, Свадба На Плажа, Лежење, Јога, Забава, Состанок И Секојдневна Облека. Оваа Основна Кошула Има Бела, Црна, Сина Боја.. Разновидна Боја За Избор. Средно Кратко Пристаниште Машка Кошула Мажи Обични Врвови Мажи Долги Ракави Шарени Кошула. ●Натпревар●Машката Маица Е Лесна И Може Добро да се Совпадне со Шорцеви, Хеланки, Фармерки и Стебла за Пливање. Машки Кошули Момче Облека Раглан Мажи Долги Ракави Кошула За Вежбање Со Долги Ракави Врат На Желка Со Долг Ракав. Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, слободно контактирајте не.

Параметри на производот

Стоката во категоријата