Коктел Фустани За Женски Еднобојни В-Вратот Удобна Лабава Камизола Чипка Долги Ракави Блуза Обични Врвови Фустан Фустани За Жени Западен Фустан За Жени Дозвола

Коктел Фустани За Женски Еднобојни В-Вратот Удобна Лабава Камизола Чипка Долги Ракави Блуза Обични Врвови Фустан Фустани За

Во магацинот.
DEN 76.80
Тековен:

USUKEUBust Length MMedium6103687cm/34.43" quocade Овој симпатичен фустан е совршен За одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата