Симулација Приврзоци Од Печурки Модни Привлечности Самостојни Додатоци За Изработка На Накит За Обетки Ѓердан

Симулација Приврзоци Од Печурки Модни Привлечности Самостојни Додатоци За Изработка На Накит За Обетки Ѓердан

Во магацинот.
DEN 60.48
Тековен:

Опис. Оваа ставка е пакет приврзоци, кој е направен од смола. Тоа е одличен додаток ЗА САМ вашиот ѓердан, нараквица, обетки. Едноставниот дизајн ќе додаде малку украс и ќе го направи вашиот накит посебен и извонреден меѓу толпата. Можете исто така да направите посебен подарок со овие приврзоци за вашите пријатели и семејството. Карактеристики. - Боја : Розова. - Материјал : Смола. - Големина : 1,2 х 1,2 х 0,5 см. - Изработен од смола, фина изработка и издржлив. - Овој нежен приврзок е едноставен, но стилски со уникатен дизајн на форма. - Совршен за ѓердан, нараквица, висат, проект за бележење, привезок, приврзок за клучеви, синџир за џемпери, глужд, украсни додатоци итн. - Одличен подарок САМ за вашите пријатели, љубовници или за себе за да создадете уникатни привлечни привлечности. - Овој убав дизајн може да го истакне вашиот изглед, да ги сфати очите на сите во толпата. Изработени од смола, фина изработка и издржливи. Овој нежен приврзок е едноставен, но стилски со уникатен дизајн на форма. Совршен за ѓердан, нараквица, висат, проект за бележење, приврзок за клучеви, приврзок за клучеви, синџир за џемпери, глужд, украсни додатоци итн. Одличен подарок САМ за вашите пријатели, љубовници или за себе за да создадете уникатни привлечни привлечности. Овој убав дизајн може да го истакне вашиот изглед, да ги сфати очите на сите во толпата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата