Хоксмл За Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Дозвола

Хоксмл За Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Дозвола

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Информации за производот : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење многу кул за носење,Нов Изглед дизајнот на леопард принт е многу погоден за излегување.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женска Силуета : Асиметричен Материјал : Тип На Шема На Волна : Ностил : Секојдневен,Моден Должина : Редовнахуета : Молив : одговара на големината на големината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Палто : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 59см/23.23" Рамо : 43см/16.93" Должина : 70см/27.56"Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 биста : 104см/40.94" ракав : 60см/23.62" рамо : 44СМ/17.32" ДОЛЖИНА : 71СМ/27.95"големина : л сад : 8 велика Британија : 19 Еу : 38 Биста : 108см/42.52" Ракав : 61см/24.02" Рамо : 45см/17.72" Должина : 72см/28.35"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 112см/44.09" РАКАВ : 62см/24.41" РАМО : 46см/18.11" Должина : 73cm/28.74"Големина : Xxl Us : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 116cm/45.67" Ракав : 63cm/24.80" рамо : 47cm/18.50" Должина : 74cm/29.13"големина : xxxl Сад : 14 Велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 120cm/47.24" Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 48cm/18.90" Должина : 75cm/29.53"Големина : Xxxxl Сад : 16 Велика Британија : 20 еу : 46 биста : 124cm/48.82" ракав : 65cm/25.59" РАМО : 49cm/19.29" ДОЛЖИНА : 76 CM/29.92"големина : xxxxl Сад : 18 Велика Британија : 22 Еу : 48 Биста : 128cm/50.39" Ракав : 66cm/25.98" Рамо : 50cm/19.69" должина : 77cm/30.31" lang steppjacke Fur Damen Winterweste QUENTE Para Темпо Frio Kapuzenpullover MIT reissverschluss Капузенпуловер Отворено Палто Со Качулка Со Плус Големина Топол Степвест Степјаке Тенок Жилет Фур Мадчен. Прилики : совршен за секојдневно носење во канцеларија или дома, а исто така добар за патување, пешачење, качување, кампување, шопинг или друга оказација. Погоден За Зима : совршено е за носење во студено време. Удобни манжетни за одржување на зглобовите топли. Можете да уживате во топло и стилски во исто време. Стил : едноставна и модерна, јакна со цврста боја е моден предмет во есенската и зимската сезона. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете соодветната големина. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Параметри на производот

Стоката во категоријата