Тдокотот Жени Со Висок Струк Широка Активна Облека Цинч Дното Обични Спортски Панталони Беж Големина XL

Тдокотот Жени Со Висок Струк Широка Активна Облека Цинч Дното Обични Спортски Панталони Беж Големина XL

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Широки спортски панталони за жени со два џебови, панталони со висок струк за тинејџерки со еластични манжетни, панталони за џогер со широка нога, спортски дно во теретана, секојдневни панталони за џогер, симпатична облека ,esетска облека, комбинезони За жени Со лабава фит Функција : Активни панталони за пот со висок струк за жени лабаво вклопување со џебови, дневна панталони . Тренингот широки џогер дневна панталони жени, моден хипхоп хипи стил, одличен за спарување со сите врвови, совршен за кошула, дуксер и панталони со висок струк ги прави вашите нозе да изгледаат повеќе подолги и потенок . Дизајн : Панталони за Џогер Со Висок струк со 2 наклонети џебови за погодност, еластични панталони за половината за жени и еластични манжетни за удобно носење, лесни спортски панталони, удобни панталони за суи жени . Повод : женски широки спортски панталони, симпатична облека за тинејџерки, облека y2k, панталони со висок струк, удобни дневни панталони, трендовски панталони, атлетски спортски џогери панталони ;esетска облека, носење широк костум за панталони за теретана за одржување на кондицијата, на отворено за правење аеробик, секојдневно носење, породилно, пролет лето fall и зима цела сезона . Материјал : Обичните стегнати спортски панталони се направени од памук и полиестер; Панталони со Висок струк во мека и пријателска за кожата памучна ткаенина со еластични манжетни и широк стил на нозе; памучните џогери панталони се меки на допир, топли, дишат, отпорни на абење и издржливи; Широки панталони за нозе за жени, панталоните за џогирање се совршени за вашата облека и избор на гардероба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата