Летна Воздушна Перница Мраз Свила Студентска Училница Стол Перница Канцеларија Седиште Перница

Летна Воздушна Перница Мраз Свила Студентска Училница Стол Перница Канцеларија Седиште Перница

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Летно Воздушно Перниче Мраз Свила Студентска Училница Стол Перница Канцелариско Седиште Перниче вовед во Производот : Исклучителна изработка : шевовите на перницата на автомобилот се блиску, а линиите се полни и мазни.Четири сезонски универзален тип : двострано дишење мраз свила свила седиште перница, со удобна дебелина, може да се користи во секоја сезона.Антискид : задниот дел на перницата е дизајниран да спречи лизгање на перницата, што е поинтимно.Апликација : без разлика дали во училницата, канцеларијата, на отворено или на софата дома, тоа може да обезбеди ладно чувство, и тоа е многу лесен и лесен за носење.Мека мемориска пена со висока густина : внимателно избраната мемориска пена за перничиња може да го растера притисокот и да остане мека по долго време користење.Идеален подарок за семејството : удобното перниче е идеален подарок за вашето семејство за заштита на здравјето на опашката и вашето семејство.Вклучувајќи : Перница € 1 Дома. производи за домаќинство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата