Женски 4-ти јули Маици Каузални Американски Знаме Печатење Екипажот Вратот Кратки Ракави Врвови Неправилност Полите Мета Блуза, Л

Женски 4-ти јули Маици Каузални Американски Знаме Печатење Екипажот Вратот Кратки Ракави Врвови Неправилност Полите Мета Блуза,

Во магацинот.
DEN 157.28
Тековен:

Женски 4-ти јули Маици Каузални Американски Знаме Печатење Екипажот Вратот Краток Ракав Врвови Неправилност Полите Мета Блуза,Л.Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во Нашата Продавница продавница обезбеди многу видови кошула блузи : како што се излегување врвови капчиња блузи за жени женски пролетни врвови женски резервоари лабави фиткрочет врвови за жени женски пролетни врвови женски резервоари женски пролетни Врвови Женски Резервоари Лабави Блузи За Бикини За Жени Слатки Летни Врвови За Жени Блузи За Тенкови Лабави Врвови За Бикини за жени слатки Летни Врвови за Жени со едно рамо за жени карактеристики : 95% полиестер,5% спандекс. Вратот На Екипажот. Краток Ракав. Печатено Американско Знаме. Забелешка : Машинско Перење, Не Белење, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност. Ве молиме љубезно прочитајте ги следниве работи : според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква како што покажуваат сликите. Со цел да бидете сигурни дека нашата ставка може да ви одговара добро, ве молиме проверете ги деталите за мерење во нашиот опис пред да нарачате и погледнете ја табелата со големина на сликата на сликата пред да ја изберете најдобрата големина за вас на оваа ставка, тоа е вистинската големина. Покрај тоа, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. Ние го гарантираме квалитетот на секоја ставка, ако наидете на неисправни, смачкани за време на транспортот, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви помогнеме веднаш да го решите. Ако имате нешто да се жалите за предметот, ве молиме прво контактирајте со нас, ние веднаш ќе го решиме вашиот проблем.

Параметри на производот

Стоката во категоријата