Тиитстој Кул Нелизгачки Силиконски Заштитник На Воланот, Заштитен Капак На Воланот На Автомобилот, Четири Сезони Универзален Капак На Воланот, Универзално Вклопу?

Тиитстој Кул Нелизгачки Силиконски Заштитник На Воланот, Заштитен Капак На Воланот На Автомобилот, Четири Сезони Универзален

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Силиконски автомобилски капак на воланот нелизгачки силиконски Заштитен Капак на Воланот отпорен на абење четири сезони универзален капак на воланот. Главни Карактеристики : . СИЛИКОН. Силиконскиот капак на воланот е удобен, дише и не се лизга, лесен за чистење, одржувајќи го ладен и чист. ДИЗАЈН НА ПРОИЗВОДОТ. Овој дизајн е и нелизгачки и безбеден. Најдобро е да го држите воланот додека возите до воланот од пукање и лупење, што ве прави полесно. Многу погоден за возачи на камиони, како и за патување на долги растојанија, патување на долги релации, патувања и патувања на терен. ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА. Овој спортски капак на воланот додава чувство за стил во внатрешноста на вашиот автомобил! Воланот од 32-40 см е универзален, одржувајќи ја приватноста на воланот на автомобилот. УДОБНО ЧУВСТВО. Изолирајте ги рацете од топли и студени температури. Во секое време, тоа ќе се лизне на воланот. Осигурајте се дека имате удобно искуство во возењето во текот на целата година. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ. Секој возрасен човек може лесно да го инсталира капакот на воланот без никакви алатки. Сценарија За Користење. Овој премиум производ е одличен избор за подароци, како што се роденден, Божиќ или која било друга соодветна пригода. Спецификација : . Материјали : силиконски. Тежина на производот : 145ГР. Содржина На Пакетот : . Заштитен Капак На Воланот На Автомобилот € 1. Забелешка : . Поради рачни мерења, дозволете мали отстапувања во мерењето. Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Уникатен дизајн, не следете го трендот, што го прави корисен и модерен. Убава и практична дарежлива, удобна и издржлива, безбедна и сигурна. Ова е најдобриот подарок за семејството, пријателите и колегите, верувам дека ќе им се допадне. Лесен за носење, лесен за употреба, може да ви даде еуфорично чувство. Изработен од еколошки материјал, отпорен на влага, нетоксичен, неиритирачки, мек и удобен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата