Очила За Сонце Без Обрач За Мажи Жени Градиент Без Рамка Очила За Сонце Жена Мода Гроздобер

Очила За Сонце Без Обрач За Мажи Жени Градиент Без Рамка Очила За Сонце Жена Мода Гроздобер

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Очила за сонце За Мажи Жени Трендовски Градиент Објектив Ув Заштита Модни Нијанси. 1.Висококвалитетни Материјали. Очилата за сонце без рамки се изработени од висококвалитетен метал и компјутерски материјал кој е доволно издржлив за долго време користење. удобно е и нема притисок за носење. 2.Преголем Дизајн Без Обрач. Класичен предимензиониран дизајн на градиентни леќи без раб, покажете ја вашата уникатна и мода. Објективот со преголем облик совршено ќе одговара на вашето лице, модерен и стилски. 3.Ретро. модерен стил, низок клуч и елегантен. 4.Добра технологија. Закривена огледална нога, мазна површина на текстурата, не е лесна за деформација, спречува лизгање и паѓање. 5.Функција. изменете ја формата на лицето и спречете ултравиолетово. 6.Овие очила за сонце без рамки се совршен избор за спортови и активности на отворено, како што се правење селфи, возење велосипед, возење, шопинг, патување, пешачење. Вклучен Пакет : . 1*Дизајн Без Преголеми Очила за сонце. изменете ја формата на лицето. спречете лизгање и паѓање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата