Led Светла Мини Led Фаза Светлосен Зрак Рефлектор бар соба внатрешно Осветлување Led Светла За Спална Соба Пластика

Led Светла Мини Led Фаза Светлосен Зрак Рефлектор бар соба внатрешно Осветлување Led Светла За Спална Соба Пластика

Во магацинот.
DEN 3311.84
Тековен:

1 ПАРЧИЊА Мини Лед Фаза Светлосен Зрак Рефлектор Бар Соба Внатрешно Осветлувањекарактеристика : 1. Уживајте во среќното време со вашето семејство-центарот на вниманието е лесно да се создаде динамична атмосфера. Можете да се забавувате и да поминувате повеќе време со деца, ова е најдобриот избор за детски театар.2. Зголемете ја забавата-ако сакате да ја зголемите забавата на животот, огледалната топка ќе му помогне на центарот на вниманието да произведе повеќе светлосни рефлексии под различни агли. Со шармантната музика, можете да одржите голема забава со вашите пријатели дома. Комбинацијата ќе биде многу погодна за одржување церемонии за дипломирање, мали театри, свадби и кое било друго место. Видеото на продавачот можете да го погледнете подолу.3. За производот-рефлекторот емитува силна светлина, долги растојанија, мала големина и лесен за носење. Во темна средина, може да создаде активна и релаксирачка атмосфера, додека главниот лик е попривлечен4. Сценарија за апликација-светилки во Форма На Игла може да се постават директно на масата, подот или масата или да се фиксираат на ѕидот, таванот или покривот. Многу е погоден за семејства, клубови, барови, кина, концерти, фестивали, родендени/базени/забави, сали за танцување, свадби, фотографија, градини, дворови и мали претстави на отворено. Можете да поставите филтри со различни бои пред објективот за да ја промените бојата на светлината за да ги задоволите потребите на различни фестивали и сцени. (Не вклучувајќи филтри)Опис : материјал : боја на пластична обвивка : бела моќност : монистра со СВЕТИЛКИ СО 1 ВРТЕЊЕ : 1 напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 85-265 V 50 / 60 Hz Plug : Wiringle : Вклучен е пакет од 360 степени : 1 * LED фаза РЕФЛЕКТОР LED светла за соба. ПРЕДВОДЕНА сијалица. ШЕСТОАГОЛНИ ПРЕДВОДЕНИ светла. ПРЕДВОДЕНИ светла за соба. ПРЕДВОДЕНИ светла за соба со далечински управувач.

Параметри на производот

Стоката во категоријата