Бела + Платно Дами' Омилената Маица

Бела + Платно Дами' Омилената Маица

Во магацинот.
DEN 463.84
Тековен:

4.2 мл., 100% чешлан и памук со прстен; 30 синглови; Пепелта е 99% чешлан памук со прстен, 1% полиестер; Атлетската Хедер и Црната Хедер се 90% памук/10% полиестер; Сите други бои На хедер/Мешавина се 52% чешлан памук со прстен, 48% полиестер; лента за Рамо; тенок фит; Странично; вградени ракави ; Подолго тело должина ; солза-далеку етикета бела + платно дами' омилената маица.

Параметри на производот

Стоката во категоријата