Женски Преголеми Маици Летни В Маици За Вратот Лабави Блузи Облечени Секојдневни В Врат Надуен Ракав Лабава Мода Секојдневни Маици

Женски Преголеми Маици Летни В Маици За Вратот Лабави Блузи Облечени Секојдневни В Врат Надуен Ракав Лабава Мода Секојдневни

Во магацинот.
DEN 431.84
Тековен:

Задолжителен врв во вашата гардероба, може лесно да се облече или да се облече, удобната блуза за кошули е симпатична, модна и елегантна, ќе направи да се чувствувате дише и удобно цел ден. Материјал-Лесен, мек и дише.

Параметри на производот

Стоката во категоријата