Parkо Парк Умира-Добредојдовте Штркот, Бебе Момче

Parkо Парк Умира-Добредојдовте Штркот, Бебе Момче

Во магацинот.
DEN 1119.84
Тековен:

Однесете го вашиот проект на следното ниво со овој комплет за умирање. Овој пакет содржи Штрк За Добредојде, Бебе Момче : комплет од осум метални матрици со димензии помеѓу .125х. 125 инчи и 2. 25х1, 5 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : може да содржи предмети со остри рабови. Ракувајте внимателно. Parkо Парк Умира-Добредојдовте Штркот, Бебе Момче.

Параметри на производот

Стоката во категоријата