Фантазија Полиња - Сончев Сафари Дрво Играчка Организатор Со Канти За Складирање За Возраст 3+ Дете, Сина Мулти-Боја

Фантазија Полиња - Сончев Сафари Дрво Играчка Организатор Со Канти За Складирање За Возраст 3+ Дете, Сина Мулти-Боја

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Класичен фаворит со пресврт. Сончевата Полица за Складирање Сафари ги враќа сите слични квалитети на Сончевата Полица за Книги за Сафари, освен со канти за простор за складирање! Два реда шарени канти и горната полица за чување награди или книги. Оваа полица за складирање е одличен начин за организирање на секоја соба на малите! Тимсон Кидс произведува производи повеќе од 20 години користејќи најквалитетни материјали и изработка. Се гордееме со дизајните на дрвен мебел на нашите деца и се стремиме да ги надминеме сите безбедносни стандарди. Нашите прекрасни парчиња ја поттикнуваат имагинацијата на вашето дете додека беспрекорно се вклопува во вашиот дом. Нашите Фантастични Полиња од тимсон детски парчиња допираат во чуден дизајн, магична изработка и оригинални концепти кои ќе создадат нови спомени за играње што ќе ја натераат нивната имагинација да се издигне во облаците. Рачно насликана, рачно врежана и нетоксична боја. Безбедна, цврста дрвена конструкција изработена од еколошки МДФ (ЈАГЛЕХИДРАТИ-П2) со бои без олово-КПСИЈА, ЕН71-1-2-3, ASTM F963 во согласност. Проценето време на склопување : 10 минути. Спакувано со чекор-по-чекор инструкции за склопување. Потребно е собрание за возрасни. Се препорачува за возраст од 3 години и повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата